Всеукраїнська виставка-конкурс із історико-технічного стендового моделювання

ХІД ЗМАГАННЯ

На виставці-конкурсі було представлено 230 моделей та композицій у наступних номінаціях: "Авіація гвинтова", "Авіація реактивна", "Авіація гелікоптери", "Автомобільна техніка", "Бронетехніка гусенична", "Бронетехніка колісна", "Збройні сили України", "Діорами", "Віньєтки", "Фігури", "Фентезі", "Залізничний транспорт", "Флот надводний та підводний", "Паперові моделі", "Космічна техніка". Були представлені моделі у масштабі від 1/16 до 1/144. Наймолодшій учасниці Окрушко Вікторії з Житомирської області, яка взяла участь участь у виставці-конкурсі, виповнилось всього 9 років, але вона представила багато цікавих робіт у декількох номінаціях. Юрій Яцьків із Закарпатської області привіз на конкурс моделі-копії бойового танка та іншої броньової техніки, які знаходяться на озброєнні українських військових. Під час виконання робіт з моделювання, кожна з яких може складатись з сотень мініатюрних деталей, та вивчення прототипів різноманітних машин та механізмів у юних моделістів формується інженерно-техічне мислення, яке допомагає в практичному освоєнні майбутніх спеціальностей, пов'язаних с технікою.


ПЕРЕМОЖЦІ

  • 1 МІСЦЕ

    команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, керівник Красовський С.М.

  • 2 МІСЦЕ

    команда Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, керівник Костюк Д.В., третє місце - команда Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, керівник Гаркавенко Ю.В. 

  • Приємно відзначити

     вихованців Українського державного центру позашкільної освіти, які в індивідуальному заліку зайняли усі призові місця в номінації "Фігури": Михайловську Марію (перше та друге місця) та Шендерецького Тимофія (третє місце). Приз глядацьких симпатій отримав Задорожний Максим з Хмельницької області за майстерно та реалістично виконану діораму під назвою "Кухня".

Цікавими для усіх учасників виставки-конкурсу стало знайомство з роботою гуртків Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.