Всеукраїнська (он-лайн) виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді
«Наш пошук і творчість — тобі, Україно!»

ХІД ЗМАГАННЯ

У зв’язку з карантинними заходами Українським державним центром позашкільної освіти вперше було проведено виставку та оцінку експонатів представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!» в режимі "он-лайн". Для участі у виставці учасники отримали посилання на електронну форму яку необхідно заповнити. Експонати цьогорічної виставки були представлені у вигляді фото та відео в семи номінаціях: " Прилади та обладнання ", " Техніка майбутнього ", " Ігри та іграшки з елементами електротехніки ", "Архітектура та будівництво" та "Спортивно-технічне моделювання". В он-лайн-експозиції виставки були представлені різноманітною кількістю фото та відео виробів, виготовлених власноруч її учасниками, а саме: моделі літаків та суден, автомобілів та іграшок, механічних та електронних приладів, макетів різноманітних архітектурних споруд. У розділі «Прилади та обладнання» представлені фото та відео приладів з радіоелектроніки, засоби зв’язку, обладнання з автоматикою, приладів, пристроїв та обладнання електротехнічного призначення, вдосконалених блоків живлення, регуляторів напруги та струму, освітлювальної техніки. мініатюрні моделі верстатів, технологічні інструменти, моделі та макети приладів та промислового обладнання. Представлена низка фото та відео судно- авіа- та автомоделей всіх класів та категорій, а саме: моделей суден, авіаційних та автомобільних моделей, моделей ракет; стендових технічних та архітектурних моделей, макетів та моделей космічних кораблів, ракетоносіїв, стартових установок; самохідних керованих моделей; зразків військової ракетної техніки. У розділі " Техніка майбутнього на фото та відео представлені творчо розроблені конструкції, що зберігають ідентичність кожного з компонентів. У розділі "Архітектура та будівництво" представлені фото різноманітних архітектурних споруд сучасності, фантастичних будівель майбутнього та світової історії будівництва. Поряд з представленими на фото традиційними класичними моделями привертають увагу вироби нестандартних конструкцій, які захоплюють своїм оригінальним виглядом та створюють позитивний настрій. Попри обмежені карантином можливості пересування новий формат виставки дозволяє за допомогою сучасних технічних засобів надати можливість у сьогоденних складних умовах продемонструвати свої досягнення як її попереднім так і новим учасникам а також, навіть дещо розширити експозицію Всеукраїнської виставки-конкурсу.
Творчі роботи цьогорічної виставки-конкурсу виконані вихованцями позашкільних освітніх закладів України представлені на виставці Українського державного центру позашкільної освіти, як і попередні вражають своєю майстерністю та різноманіттям.


ПЕРЕМОЖЦІ

  • Серед регіонів країни слід відмітити тих, які представили найбільш широкі но-лайн експозиції: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська,Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Одеська, Херсонська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

Бажємо учасникам виставки-конкурсу подальших успіхів, натхнення та здійснення творчих мрій, а також подалання нових висот.