Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

ХІД ЗАХОДУ


24 квітня відбулося закриття Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі в режимі онлайн. Тема ювілейного фестивалю - «Сучасна Україна моїми очима» об’ єднала близько 500 дітей та молоді з 12 областей України. Нові виклики, з якими зіткнулася Україна і світ, продиктували нові відгуки і можливості. Україна... Думки про сучасне проймають до мурашок, змушують думати, відчувати, розуміти, діяти. Мрії про майбутнє надихають, спонукають не залишатись байдужими і йти до своєї мети!
Під час фестивальної програми глядачам були представлені віртуальна виставка творчих робіт учасників конкурсної програми номінації «Образотворче мистецтво» та панорама виступів хореографічних колективів – учасників номінації «Хореографічне мистецтво». Протягом 4-х фестивальних днів у режимі онлайн відбувалася конкурсна програма у номінації «Громадська думка». Близько 50 молодих лідерів із 3-х областей України обговорювали сучасні проблеми, у тематичних лабораторіях номінації демонстрували свою ерудицію, активну життєву позицію та прагнення змінити Україну на краще. Учасники фестивалю долучилися також до творчої майстерні «Світ, який я створюю», яка пройшла у формі online-квесту. Головною на XXV ювілейному фестивалі стала конкурсна програма, під час якої більше ніж 500 юнаків та дівчат із 12 областей України та Республіки Польща змагалися за право стати переможцями, демонструючи професійну майстерність, таланти, неповторні особисті якості. Професійне журі перглянуло надзвичайно цікаві та талановиті роботи. На церемоніях відкриття та закриття учасників фестивалю вітали: Волинець Тетяна Григорівна – заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, Шкура Геннадій Анатолійович – директор Українського державного центру позашкільної освіти, Шатна Лідія Францівна – заступник начальника управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації, директор Кіровоградського обласного ЦДЮТ Суркова Ганна Павлівна. Почесні гості відзначили високий рівень організації та проведення ювілейного фестивалю в нових умовах і викликах та відзначили його соціальну спрямованість та надзвичайно важливу в умовах сьогодення його мету – формування життєвих цінностей його учасників.
Закриваючи ювілейний, XXV Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі, Ганна Суркова презентувала тему наступного, XXVI фестивалю: «Здоров’я людства – спільна відповідальність».


  • Вітаємо переможців XXV Ювілейного Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі на тему: "Сучасна Україна моїми очима".

Бажаємо учасникам творчого натхнення, успіхів та благополуччя!!!