"Всеукраїнський конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового-технічного моделювання"

ХІД ЗМАГАННЯ

"Конкурсна програма першого дня складалась з виконання учасниками двох завдань: технічного (виготовлення рухомої механічної іграшки) та спортивно-технічного (виготовлення моделі планера). Насиченим і незабутнім був другий день конкурсу. Учасники відповідали на питання теоретичного заліку, виконували конструкторське завдання (виготовлення моделі автомобіля на гумомоторі та запускали його на дальність проїзду). Юні конструктори також продовжили спортивно-технічне завдання попереднього дня - запускали виготовлены моделі планера на дальність польоту в приміщенні.
Надзвичайно святковим був останній день конкурсу, який розпочався з яскравої концертної програми творчих колективів Будинку дитячої творчості. Нагородження переможців конкурсу пройшло в урочистій атмосфері, а яскраве закриття заходу дозволить запам'ятати приємні враження надовго. Вперше в історії проведення конкурсу організаторами та журі було нагороджено дітей в номінаціях: «Наймолодший учасник», «За найкраще виконання фігур вищого пілотажу», «За неординарний підхід до виконання технічного завдання», «За волю до перемоги»."


ПЕРЕМОЖЦІ

 • 1 МІСЦЕ

  команда Хмельницької області;

 • 2 МІСЦЕ

  команда Тернопільської області;

 • 3 МІСЦЕ

  команда Полтавської області.

 • Високий рівень знань

   в теоретичному та умінь в практичних завданнях показали вихованці клубу «Юний технік» м. Нетішин Новік Мар’ян та Кухарчук Максим, які здобули сім нагород в особистому заліку. "

Щиро вітаємо юних техніків України та їх наставників з перемогою і сподіваємося, що їх успіхи будуть успішно примножені новими досягненнями і нагородами!