Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина» АНОНС

ХІД ЗМАГАННЯ


Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина» цьогоріч присвячений видатній події - 30-й річниці незалежності України.
Покоління незалежних українців, яких об'єднує спільна країна, спільна мета, любов до рідної Батьківщини даруватимуть свої неперевершені виступи глядачам та журі фестивалю, виражаючи таким чином свою громадянську позицію, будучи потужним голосом своєї країни.
Не перший рік зустрічаються юні таланти на сценічних майданчиках фестивалю, але цього року зустріч стане особливою!
Мрія багатьох поколінь 30 років тому втілилася в життя - ми стали незалежною Україною! Народилася нація сміливих та щирих людей, що живе у прекрасній країні – Україні! Вже доброю традицією стала зустріч, що об’єднує талановитих дітей та творчу юнацьку молодь з усіх регіонів України.
Майбутні майстри будуть відкривати себе у номінаціях: вокал, хорові колективи, хореографія, народно-інструментальний жанр, літературна творчість. театральне мистецтво, анімація, театр мод, фольклор, циркові колективи та ін.Чекаємо на виступи талановитих юних вокалістів з різноманіттям стилів, напрямів та манерами виконання естрадної української пісні, а також української народної пісні в сучасному аранжуванні.
Учасники образотворчого, декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва, виконуватимуть конкурсні роботи за різноманітними техніками (живопис, графіка, художнє різьблення по дереву, гончарство та художня кераміка, витинанка, художня вишивка, народна та сувенірна іграшка, писанкарство, ліплення та ін.), які по завершенні, будуть об’єднані у виставку-вернісаж дитячих робіт з якою ознайомляться не тільки журі та учасники заходу, а й гості фестивалю.
Майбутні актори та майстри художнього слова будуть представляти літературно-музичні композиції та естрадні мініатюри, віршовані і прозові твори патріотичного та гумористичного спрямування українських письменників, поетів та власні авторські поезії.