Конференція з планування заходів військово-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020-2021 роки

ХІД ЗАХОДУ

15 листопада у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України за організації Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ відбулася Конференція з планування заходів військово-патріотичного виховання дітей і молоді на 2020-2021 роки. Метою Конференції є визначення пріоритетів та алгоритму діяльності Збройних Сил України, центральних, місцевих органів виконавчої влади та громадянського суспільства у сфері військово-патріотичного виховання, а також упорядкування та узгодження основних заходів військово-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020-2021 роки.

Відкрив захід заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв. Принцип короткострокового планування на два роки дасть змогу не тільки оптимально використати ресурси, а й створювати умови для формування нормативно-правової бази та системи вивчення досвіду, — зазначив генерал-лейтенант. Саме це стало передумовою до ініціативи започаткувати систему планування цієї роботи відповідно до стандартів Північноатлантичного альянсу.

У конференції взяли участь представники Міністерства оборони України, Збройних Сил України, Міністерства освіти і науки України, Центру національно-патріотичного виховання, центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій та громадських організацій, залучених до військово-патріотичного виховання.

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України - Сергій Кривонос зауважив, що у залі зібралися люди, які творять майбутнє України. Наше основне завдання — об’єднання на різних рівнях для вирішення такого нагального питання, як військово-патріотичне виховання. Починаючи від теоретичної підготовки, закінчуючи опрацюванням законодавчих актів і фінансування, — сказав Сергій Кривонос.

У другий день конференції відбулися панельні дискусії на тему: "Розвиток військово- патріотичного виховання в системі освіти у співпраці з силовими структурами, державними органами влади та громадськими організаціями" і "Планування та реалізація спільних проектів військово-патріотичного виховання". Геннадій Анатолійович Шкура - директор Українського державного центру позашкільної освіти презентував головні аспекти спільної діяльності державного закладу з Командуванням Сухопутних військ Збройних Сил України, Командуванням Повітряних Сил Збройних Сил України та Військово-Морськими силами Збройних Сил України.