Конференція присвячена проблемам інженерної освіти в Україні в рамках міжнародної спіціалізованої виставки НАФТОГАЗЕКСПО - 2019

ХІД ЗМАГАННЯ

5-го листопада в рамках міжнародної спіціалізованої виставки НАФТОГАЗЕКСПО - 2019 відбулась конференція присвячена проблемам інженерної освіти в Україні, що була організована АТ "НАК "Нафтогаз України". Наші гуртківці із проекту #brobots під керівництвом Дмитра Корнієнка демонстрували свої розробки, провели ряд мастер-класів з 3d друку, складання роботів, програмування, електроніка та навіть справжні бої роботів. Як влучно зазначив лідер думок та експерт Пилип Духлій, що лише незначна кількість дітей має можливість займатися якісною технічною освітою: "Насправді, велике спасибі Нафтогазу, що підняли таку важливу і гостру тему. Якщо брати шкільний вік, то тільки 30% дітей мають доступ до технічної позашкільної освіти.
УДЦПО активно розвиває цей напрям в Україні. На базі нашого центру цього року розпочали роботу нові гуртки, розробляються новітні методики навчання.