Міжнародний фестиваль– конкурс дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс»

ХІД ЗМАГАННЯ

Протягом трьох днів Ужгород був занурений в атмосферу танцю та музики. 25 жовтня 1200 учасників фестивалю урочистою ходою пройшли центральною частиною міста. Церемонія відкриття відбулася на площі Театральній. Після чого всі бажаючі мали змогу долучитись до своєрідного хореографічного флешмобу від Кирила Головкіна та насолодитись захоплюючим файер-шоу.
Наступні два дні в ПАДІЮНі не змовкала музика і аплодисменти - 43 колектива змагалися між собою, ділилися творчими здобутками та хореографічними знахідками. Палац був переповнений різноманітними яскравими костюмами, сміхом і переживаннями, спортивним духом і неймовірним бажанням здобути перемогу, адже конкуренція була чимала – усі, без винятку, учасники досконало володіють мистецтвом танцю і, безперечно, заслуговують на перемогу. Учасники фестивалю привезли на конкурс композиції у народній і сучасній хореографії у п'яти вікових категоріях. Крім конкурсної програми, для гостей фестивалю були організовані майстер-класи від відомих хореографів та цікаві екскурсії, під час яких конкурсанти мали змогу ознайомитися з пам’ятками історії та культури обласного центру.
І ось, нарешті, після двох насичених конкурсних днів 27 жовтня на сцені „ПАДІЮНу” відбулося урочисте закриття та нагородження переможців. У переповненій залі панувала піднесена атмосфера. Церемонія нагородження розпочиналася з привітань членів журі. Директор „ПАДІЮНу” Світлана Ганущина подякувала учасникам за активність, побажала натхнення і творчої наснаги та вручила колективам дипломи учасників фестивалю, а їх керівникам – подяки. Бурхливими оплесками зустрічали глядачі переможців, які отримали головні відзнаки фестивалю – дипломи Українського державного центру позашкільної освіти та пам’ятні знаки від „ПАДІЮНу”.


ПЕРЕМОЖЦІ

    Бажаємо всім радості, успіхів, творчого натхнення та нових досягнень і друзів!!!