Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс ігрових програм "Адреса дитинства - Гра"

ХІД ЗМАГАННЯ

Після яскравого відкриття з великою ігровою програмою, Фестиваль-конкурс відбувся за наступними номінаціями: "Ігрові програми", "Сценарії" та "Юний ігромайстер". Учасники заходу показали свої уміння проводити захоплюючі ігри. Вони грали з цілим залом, проводили різноманітні змагання та ігри з активним рухом. Рухливі ігри можна проводити не тільки в приміщенні, але й на майданчиках або на відкритій місцевості, заоохочуючи велику кількість дітей. Дистанційно проводився конкурс сценаріїв, за підсумками якого автори, так, як і усі переможці, були нагороджені дипломами Українського державного центру позашкільної освіти.


ПЕРЕМОЖЦІ

  • У «Конкурсі ігрових програм» Гран-Прі фестивалю здобула Школа організаторів дозвілля «Забава» КПНЗ «Палац творчості дітей та юнацтва» м. Павлоград за програму «Великий секрет маленьких тролів» (керівник Горєлова Ю.В.).


    Лауреатами ІІ ступеня стали: Народний художній колектив шоу-театр молодіжного клубу «Імідж» Комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» м. Кропивницький Кіровоградської області (керівник Долгополова Н.К.). Гурток видовищно-театралізованих заходів «Імпровіз-шоу» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради (керівник Рощупкін О.В.) та театральна студія «Джем» Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля Донецької області (керівники: Шульга Т.О., Цецхладзе Л.Р.). Студія ігромайстерності «ARTстудія GRAND» ПНЗ «Центр творчості дітей та юнацтва» Олександрівського району м. Запоріжжя стала лауреатом ІІІ ступеня(керівник Гранд М.А.).


    В номінації «Дитяча думка» переможцем став гурток видовищно-театралізованих заходів «Імпровіз-шоу» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради за програму «Як Даша зубний біль перемогла» (керівник Рощупкін О.В.).

Бажаємо організаторам та учасникам конкурсу здоров'я, мирного неба та плідної підготовки до наступної зустрічі на фестивалі-конкурсі "Адреса дитинства - ГРА".