ЗАГОЛОВОК

ХІД ЗМАГАННЯ

Для участі у заході подано майже 700 відеоробіт. Захід проводився у двох номінаціях: І-ша номінація «Краще чисельне художнє читання». Учасники подавали коротке відео, яке містило фрагмент спільного читання вірша Л. Українки (на вибір) учасниками різного віку, ІІ-га номінація «Реп-Біографія Лесі Українки» (авторські твори), у цьому відео учасники презентували реп-читання цікавих фактів з біографії Лесі Українки. Підготовлені відео було завантажено на платформу YouTube, де протягом тижня можна було переглянути ці неповторні та креативні відео.


Переможцями у номінації «Краще чисельне художнє читання» стали Вихованці медіа-студії Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», керівники - Черленяк М. А., Самсонов Д.В. (Відеопоезія «Мріє, не зрадь!»)



У номінації «Реп-Біографія Лесі Українки» 


Учні Комунального закладу "Харківська спеціальна школа № 6" Харківської обласної ради (реп «Незламний дух Лесі Українки») реп виконується мовою жестів

ПЕРЕМОЖЦІ

  • Переможцями у номінації «Краще чисельне художнє читання» стали вихованці медіа-студії Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», керівники - Черленяк М. А., Самсонов Д.В. (відеопоезія «Мріє, не зрадь!»). У номінації «Реп-Біографія Лесі Українки» (авторські твори) стали Манелюк Олександр, Пилипака Тарас, вихованців колективу «ПідБіток» Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 24 Рівненської міської ради, керівник -Савчук С. Ю.(реп- біографія Лесі Українки Давайте поговоримо...)

Вітаємо усіх учасників із завершенням заходу і подякувати кожному за чуттєвість та глибину передачі творів, за строки, які з вуст юних дарувань звучали так проникливо та зворушливо. Окрема подяка керівникам за ту увагу та роботу щодо популяризації українського мистецтва серед дітей та молоді. Всім учасникам бажаємо вагомих творчих здобутків, здійснення всіх задумів та планів і звичайно - нових перемог!!!!