аЗ 05 по 07 травня 2017 року у м.Одеса пройшли Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (радіокеровані моделі, шосейних перегонів). Організаторами якого виступили Український державний центр позашкільної освіти та Національна Українська Федерація автомодельного спорту.

Учасниками змагань стали представники п’яти областей України.

Програма заходу передбачала командну та особисту першість у 6 класах моделей – РЦБ, РЦЕ10Ст, РЦЕ10stock, ДТМ10Ст, ДТМ10nitro та Ф-3.

Всього у заході взяло участь 42 вихованця автомодельних гуртків позашкільних навчальних закладів України.

Об’єктивне суддівство забезпечувала колегія під керівництвом судді національної категорії – Федорова Дмитра Павловича (керівника автомодельного гуртка Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді).

Так за підсумками триденної боротьби переможцем змагань стала команда Дніпропетровської області, друге місце посіла команда Черкаської області, третє – команда Хмельницької області.

Усі переможці та призери змагань отримали дипломи відповідних ступенів від Українського державного центру позашкільної освіти та Національної Української Федерації автомодельного спорту.