З 16 по 18 червня 2015 року шахтарське трудове місто Марганець Дніпропетровської області зустрічало учасників Всеукраїнських  змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків).

Змагання були організовані Українським державним центром позашкільної освіти, Дніпропетровським обласним центром науково – технічної творчості та інформаційних технологій та Марганецьким міським центром науково-технічної творчості.

Простора зала спорткомплексу ПАТ «Марганецький гірничо – збагачувальний комбінат» відчинила двері для 37 юних моделістів, які приїхали на спортивне випробування високого рівня з трьох областей країни.

На відкритті змагань юних спортсменів привітали – завідувач лабораторією авіамоделювання Українського державного центру позашкільної освіти Міленін Ігор Миколайович, завідувач сектором позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації Федорченко Катерина Євгеніївна, директор Дніпропетровського обласного центру науково – технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді Волкова Людмила Василівна, заступник начальника управління освіти виконкому Марганецької міської ради Мілько Алла Георгіївна, відповідальний секретар  Марганецької міської ради ветеранів України – Таран Іван Федорович.

Змагання відбулися напередодні Дня скорботи за загиблими у ІІ світовій війні, тому свої перемоги юні авіатори присвятили пам’яті тих, хто поклав своє життя за щасливе майбутнє поколінь нашої держави і інших країн. Виступ ветерана учасники та гості змагань слухали з великою увагою.

До юних авіамоделістів звернувся директор товариства з обмеженою відповідальністю виробничої – комерційної фірми «Марганецький хлібозавод», депутат міської ради Волошин Андрій Петрович і вручив «солодку» підтримку командам учасницям-духмяний український каравай.

Запам’ятається всім присутнім юним авіаторам також нагородження вихованців Серебрякова М.В., які нещодавно повернулися з нагородами з Чемпіонату Європи з авіамодельного спорту (м.Сланік Прахова, Румунія). Хлопці дивилися на представників «срібної» команди із захопленням та кожний з них подумки бачив себе у майбутньому Чемпіоном.

Нічого неможливого не буває. Тому, маємо надію, що учасники цьогорічних змагань захищатимуть честь країни у майбутньому на змаганнях різного рівня. А те, що таке можливо, показали результати.

За результатами польотів, командна першість розподілилася таким чином:

І місце – команда Дніпропетровської області;

ІІ місце – команда ЦНТТ м. Марганця;

ІІІ місце – ЦД та ЮТ Петрівського району Кіровоградської області.

Змагання завершилися. Переможці отримали заслужені нагороди. Але ніхто не залишився байдужим, у кожного є нові плани, нові цілі у побудові гумових «дронів».   Бажаємо всім мирних небес та мирних  перемог.

IMG_1346 IMG_1456 IMG_1362 IMG_1364 IMG_1421 IMG_1443 IMG_1448 IMG_1360 IMG_1453