З 8 по 13 червня 2015 року у місті Львові на базі Львівському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися Відкриті змагання на Кубок Українського державного центру позашкільної освіти з трасових автомоделей (молодші  школярі).

Організатори змагань стали: Український державний центр позашкільної освіти та Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, які створили всі умови для проведення змагань на високому рівні, забезпечили роботи суддівської колегії, але особливу увагу приділили змістовному дозвіллю учасників змагань, тому що особливістю цих змагань є участь у них наймолодших автомоделістів – хлопців до 12 років.

У змаганнях взяли участь 9 команд (47 учасників) зі Львівської, Дніпропетровської, Рівненської, Волинської, Миколаївської, Житомирської, Одеської областей, а також Львівського ОЦНТТУМ та Київського палацу дітей та юнацтва.

П’ятиденна боротьба, під час якої було все: сльози радості та відчаю, радість та сум, завершилася.

У командному заліку перше місце посіла команда Львівської області, друге – Дніпропетровської, третє – Київського палацу дітей та юнацтва.