29 квітня – 4 травня 2015 року вихованці лабораторії історичної реконструкції Українського державного центру позашкільної освіти, які об’єднались в команду історичної реконструкції «Київград» (керівник команди – завідувач лабораторії Рязанцев Є. Є.), брали участь в фестивалі живої історії з яскравою назвою «Барви світу». Захід відбувся біля колоритного села Семенівки Київської області. На фестиваль з’їхалися любителі старовини зі всієї України, всього близько 150 учасників.

Реконструктори стародавньої історії отримали можливість перевірити свої навички та майстерність в будівництві стародавньої фортеці та в історичних боях, тим самим долучившись до історичного минулого стародавньої України. Всі події фестивалю відбулись на фоні чудових пейзажів Київщини, на березі мальовничого озера, в якому був відкрий цьогорічний купальний сезон, незважаючи на примхи погоди. Учасникам фестивалю сподобались різноманітні змагання, турніри, особливо в форматі комп’ютерної гри SKYRIM.

Дякуємо всім учасникам фестивалю за дружню атмосферу, в якій молоді українці вчились, як мирним шляхом можна вирішувати спірні історичні питання. Всі присутні були одностайні в бажанні частіше проводити подібні дійства та висловили вдячність організаторам непересічного заходу.

2 (1)3 (1)4 (1)5 (1)6 (1)791011121314