2-й етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) ІV ранг, 3-й етап відкритого чемпіонату Товариства сприяння обороні України, відбіркові змагання на Кубок Командувача Сухопутними військами Збройних сил України з картингу

ХІД ЗМАГАННЯ

Змагання проводились у дванадцяти класах картів: шість класів вікової категорії 4-12 років, три класи - юнаків і три класи - дорослих. З метою якісної підготовки спортсменів і підвищення безпеки змагання напередодні на трасі було організовано учбово-тренувальний збір. Спортсмени мали можливість підвищити свою майстерність, а механіки - добре підготувати спортивну техніку. Перший день змагань був насиченим - відбулися офіційним тренування, кваліфікаційні заїзди, передфінальні і фінальні заїзди в наступних класах картів: "Піонер-Н-міні", "Піонер-Н", "Піонер-Б", "Кадет", "Популярний-юнаки", "Популярний", "125-безкоробка-юнаки", "125-безкоробка", "125-коробка", "60-міні", "60-бебі" та "60 мікро". Другого дня відбулися вільні тренування, урочисте відкриття змагань та вирішальні суперфінальні заїзди, які пройшли у запеклій боротьбі за переможні секунди. У суперфінальних заїздах визначилися переможці у кожному класі. У нагородженні переможців взяли участь запрошені гості - Володимир Миронов, директор Київської міської дитячо-юнацької спортивно-технічної школи з автомотоспорту Валерій Білик та головний суддя змагання Вадим Єщенко. Вдалим виступом був і заїзд команди Українського державного центру позашкільної освіти: у класі картів "125 безкоробка - юніор" 2 місце посів вихованець центру Андрій Скок; у класі картів "125-безкоробка" 3 місце посів Павло Гужвій.


ПЕРЕМОЖЦІ

  • Найбільшого успіху у змаганні досягла команда Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, спортсмени якого завоювали 3 золотих, 5 срібних та 2 бронзові нагороди.

Бажаємо учасникам змагань нових перемог у фіналі Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з картингу, який відбудеться у вересні, у м. Києві на картинговій трасі автодрому "Чайка".

Наступні змагання учнівської молоді та Громадського об'єднання "Товариство сприяння обороні УКРАЇНИ" відбудуться 27 - 29 вересня у м.Києві на картодромі "Чайка".