Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості присвячений Всесвітньому Дню Землі

ХІД ЗМАГАННЯ

Тема цьогорічного фестивалю - "Усі рівні. Усі різні". Уже під час його відкриття були підняті гостросоціальні проблеми: булінг, гендерна рівність, інклюзивна освіта. Програма фестивалю була насиченою, цікавою та пізнавальною. Через відеозвернення до учасників заходу люди з зовсім різними життєвими долями розповіли про себе, про своє уявлення добра, щастя та любові. Юні митці впродовж трьох днів демонстрували свої таланти в номінаціях "Громадська думка", "Вокальне мистецтво", "Декоративно-прикладне мистецтво". Зокрема, у номінації "Громадська думка" команди підлітків та молоді з різних куточків України, об’єднавшись у три великі групи, дискутували з актуальних проблем: "Рівні права і можливості у медіа та інтернеті", "Рівні можливості у громаді/суспільстві" та "Рівний доступ та участь молоді". Своє бачення даних проблем та напрацьовані шляхи їх вирішення конкурсанти презентували під час спільного брифінгу. Номінація "Вокальне мистецтво" проходила у Кіровоградській обласній філармонії. Солісти-вокалісти, дуети, тріо, квартети, ансамблі малих форм вражали членів журі та глядачів своєю виконавською майстерністю і, звісно ж, емоційністю своїх виступів. У номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" юні митці створювали свої роботи безпосередньо під час конкурсної програми впродовж чотирьох годин. Учасники всіх номінацій мали можливість познайомитись між собою під час комунікаційного мережування та розважитись на творчій майстерні «Рівність можливостей — для кожного» . Назарієм Степановим з м. Рівне був проведений тренінг «Я і моя ідентичність». Також діти прийняли участь у квесті, де змогли проявити свою креативність та озвучити свою життєву позицію. А на завершення був влаштований веселий танцювальний флешмоб.


ПЕРЕМОЖЦІ

  • Гран-Прі

    Правосудова Маргарита, вихованка гуртка «Іграшки-сувеніри» комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» та Народний художній колектив ансамбль бандуристів "Орія" комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості».

Ось і завершився Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, який показав цінність дружби й підтримки, співчуття і турботи, щастя та добра! Усі ми різні, маємо різні захоплення та мрії, але всі ми маємо рівні права! Всі ми маємо право на самовираження, адже кожен – унікальний та неповторний! До нових зустрічей і нових перемог!