«Парк Київська Русь» — унікальний майданчик для проведення театралізованих програм, свят і масштабних міжнародних фестивалів. З квітня по вересень в парку проходить Всеукраїнський командний турнір з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця». В цьому році в ньому приймає участь 15 команд.

Зародився турнір у 2012 році, проект спрямований на розвиток історичного фехтування в Україні, популяризацію історії, залучення молоді до нового виду бойового мистецтва. Цей напрямок дозволяє розвиватися духовно, фізично і не забувати свої історичні коріння.

Учасники турніру — кращі бійці українських і зарубіжних клубів історичного фехтування — демонструють численним глядачам свої вміння володіння середньовічною зброєю і відточену техніку фехтування.

Під час цього турніру 20 червня 2015 року жеребкування звело у командному бою молоду команду-дебютанта «Київ Град», вихованців лабораторії історичної реконструкції Українського державного центру позашкільної освіти, з переможцями минулого року – командою «Білі ведмеді». Для молодої команди «Київ Град» ці змагання стали не тільки випробуванням, яке хлопці з честю витримали, а і дуже корисним досвідом, який допоможе на шляху подальшого розвитку і самовдосконалення.

Тренер команди «Київ Град», завідуючий лабораторією історичної реконструкції Українського державного центру позашкільної освіти Євген Рязанцев, так прокоментував змагання: «Вважаю наш дебют вдалим. Враховуючи, що змагалися ми з однією з найсильніших команд України, мої хлопці показали головне – жагу до перемоги! Теперь, отримавши такий досвід, час тренуватись, вдосконалюючи свою майстерність, щоб, з часом,
приймати участь у цьому турнірі на рівні з найкращими командами!»

Блиск сталі мечів і обладунків, дзвін клинків, незламний клич переможців — все це запам’ятається учасникам турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця».

Участь у таких змаганнях – не тільки нові знайомства та маса спогадів. Саме у таких поєдинках відпрацьовується майстерність справжнього воїна. Тому побажаємо нашім мужнім хлопцям славної команди «Київ Град» подолання нових вершин на шляху до перемоги.

2 3 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15a 15b 16 17 18 19 20 21 22 23 24