Гала-концерт лауреатів Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»

ХІД ЗМАГАННЯ

Талановита молодь виносила на суд глядача свої погляди, свої переживання щодо останніх подій, пережитих особисто багатьма учасниками творчих колективів. Багато відомих пісень сьогодні набули особливого звучання, стали до болю зрозумілими кожному сучасному українцю. Авторські твори, талановито виконані в сучасному аранжуванні, гідно продовжували кращі традиції патріотичної пісні. Щирість виконавців, помножена на талант, дала напрочуд високий результат. Вісімнадцятий гала-концерт пройшов з великим успіхом, немов на одному подиху. Повний аншлаг в залі, довгі гучні оплески, вигуки «браво!» стали свідченням високого рівня юних митців.
Вражало те, наскільки юні та навіть наймолодші учасники глибоко розуміють українське патріотичне мистецтво та з яким натхненням і майстерністю відтворюють його на сцені. Особливо це було помітно у виступах виконавців авторських пісень. А майстерні сучасні та народні хореографічні композиції, які передавали глибокі драматургічні сюжети на розкриття образів патріотичного спрямування, лише підсилювали загальне враження. Високий емоційний стан залу підтримувався фаховою сценографією, художнім оформленням сцени та майстерною роботою світло- і звукооператорів, що давало можливість юним митцям максимально розкрити свій талант.


Можна сміливо сказати, що цьогорічний фестиваль виконав свої завдання, а саме: популяризувати в молодіжному середовищі українську патріотичну творчість (пісню та поезію, танець та малюнок), осучаснювати її, а також об’єднати зусилля державних установ, політичних і громадських організацій у справі патріотичного виховання молоді. Ще одна Українська справа зроблена!