ЛОГІКА ТА АНГЛІЙСКА МОВА

С першими ранковими промінчиками сонечка ми з радістю зустрічаєм діточок у дивовижній країні Агапе! Наші вчителі – це добрі феї та провідники в дивовижний світ знань, котрі допоможуть дитині полюбити вчитись і оточать турботою, добротою та любов'ю!

докладніше

БРЕЙК-ДАНС

Заняття сприяють розвитку та формуванню у вихованців особистісно-ціннісного ставлення до хореографічного мистецтва, вихованню художніх інтересів, морально-естетичних ідеалів, культури здоров’я відповідно до вікових та індивідуальних особливостей дітей.

докладніше

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Під час навчання вихованці знайомляться з основами образотворчого мистецтва, прийомами користування професійними художніми матеріалами та техніками: живопису (акварель), графіки (графітний олівець, вугілля та ін.), скульптури (пластилін).

докладніше

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ЕСТРАДНО-ДУХОВИЙ ОРКЕСТР

У гуртку займаються діти віком від 3 до 25 років. Всі гуртківці опановують навики гри на різних музичних інструментах, таких як: фортепіано, саксофон, гітара, блок флейта, скрипка, віолончель, різноманітні ударні інструменти.

докладніше

СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ

Гурток сучасного танцю, в якому навчаються діти різних вікових категорій, та фізичної підготовки. Приймає усіх охочих навчитись танцювати. В середньому, діти з будь-яким рівнем фізичної підготовки, показують позитивний результат, вже через рік систематичного, відвідування занять.

докладніше

ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ «БОЖА КОРІВКА»

Сьогодні це більше чим театр чи творча майстерня. Для наших акторів – це не просто хобі або зацікавленість. Це  їх покликання! Тут вони вчаться грати, співати, танцювати, виступати, імпровізувати! Вони приміряють нові образи, пробують себе у різних жанрах, розкривають свої таланти, щоб поділитися  ними і передати незвичний емоційний заряд кожному глядачу.

докладніше

ТАЕКВОНДО

Таеквондо –це не закостеніла догма, а мистецтво що постійно трансформується і развивається разом з суспільством. Це найбагатший арсенал технічних прийомів, взятих із попередніх стилів давньо корейських бойових мистецтв і трансформованиї сучасним стилем життя. У цілому – це і швидкість сучасного життя, і енергія юності, і мудрість давнини.

докладніше