ГУРТОК АГАПЕ

      Гурток "Логіка і Англійська мова" не підкреслюють помилки червоною ручкою, а зеленою обводять найкраще! Для нас є – ДІТИ!

      Щоденно діти відправляються в захоплюючу мандрівку. Кожен день вони відвідують 7 міст в країні "Логіка і Англійська мова":

 • Весела грамота
 • Математична скарбничка + Логіка
 • ABС (Англійська мова)
 • Я у світі та Захоплюючі досліди
 • Музична скринька
 • Творча майстерня
 • Казко - терапія
      С першими ранковими промінчиками сонечка ми з радістю зустрічаєм діточок у дивовижній країні Агапе! Наші вчителі – це добрі феї та провідники в дивовижний світ знань, котрі допоможуть дитині полюбити вчитись і оточать турботою, добротою та любов'ю!
     

 • 10

  РОКІВ РОБОТИ

 • 485

  ЩАСЛИВИХ УЧНІВ

 • 15

  НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ

 РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

"Логіка" (каб 311, 312, 313) 

Вівторок: 10:00 - 11:15; 11:45 - 13:00
Четвер: 10:00 - 11:15; 11:45 - 13:00

"Англійська мова" (каб 311, 312, 313) 

Понеділок: 10:00 - 11:15; 11:45 - 13:00
П'ятниця: 10:00 - 11:15; 11:45 - 13:00

 


      В гуртку "Логіка і Англійська мова" кожній дитині по-домашньому тепло й комфортно! Діткам не буває сумно, тому що весь день вони подорожують країнами, що наповнені пригодами, захоплюючими заняттями, музикою, іграми та знаннями!
      10 програм для чотирьох вікових груп, котрі дозволяють дітям отримувати максимально корисні знання й навички у відповідності з їхнім віком.

 
       Заняття проходять на території Українського Державного центру позашкільної освіти за адресою Кловський спуск, 8 (кабінети: 311,312).

Наші групи:

 • «Янголята» (2-3 рочки)

 • «Сонечки» (3-4 рочки)

 • «Перлинки» (4-5 років)

 • "Зірочки" (5-6 років)


НАШІ ВЧИТЕЛІ

ГОНЧАРЕНКО ОЛЕНА

У кожній дитині прихована велика людина, яка розкривається тільки в атмосфері любові.

Керівник ОО "Центр освіти" Агапе ",
вчитель початкової школи та англійської мови

 

Ми - команда батьків, вчителів, вихователів, волонтерів об'єднуємо наші ресурси і можливості, щоб навчати і виховувати дітей в атмосфері любові, творчості і свободи!

КУДАС ОЛЕКСАНДРА

Діти – це найбільший скарб життя.

Викладач ритміки і театру. Організатор свят.

Робота з дітьми - це поклик, котрий привів до рішення організовувати свята для дітей. Агапе - це маленький світ великих дітей, де розквітає душа, сердце переповнюється любов'ю, де в сто разів більше тобі повертається те, що ти сієш у дитячи сердечки.

МОЗГОВА ВІКТОРІЯ

Live and learn. Knowledge is no burden.

Викладач англійської мови і початкових класів.

 

Своїм професійним обов'язком вважаю відкрити в кожній дитині особистість, дати їй можливість розквітнути, розкрити здібності та потенціал. Хочу, щоб кожен день був насиченим і залишав тільки позитивні і результативні справи, а кожна дитина була щасливою. Несу любов і знання до дітей через все життя.

ТУПЧИК ІРИНА

«Цель музыки — трогать сердца» Иоганн Бах

Викладач музики і вокалу, організатор культурних заходів

«Разом з чоловіком виховуємо трьох чудових дітей. Вони моє натхнення і головні вчителі! Займаючись з ними, я все краще розуміла, якими можуть бути заняття з дітьми і яким може бути «ідеальний викладач». Як сказав мій улюблений педагог Василь Олександрович Сухомлинський: "Діти повинні жити в мирі"

КАПШУК ТЕТЯНА

«Чудо живет в каждом ребенке! Нужно только любовь и забота, чтоб взрастить это чудо!»

Помічник керівника ОО "ЦО" Агапе ",
вчитель математики, логіки

Вісім років віддає своє серце дітям в Агапе

МОЗГОВА ЮЛІЯ

Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно, але ніжно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.

Життєва позиція:
Допомогти кожній дитині відкрити її особистість через творчість. Прагну, щоб кожний день в Агапе був насиченим, цікавим, корисним, щоб дитина відкривала кожного дня щось нове для себе


ЗАПИШІТЬСЯ ЗАРАЗ

Ваше ім'я

Ваш email

Ваш телефон