ГУРТОК СУЧАСНОГО ТАНЦЮ

      Гурток сучасного танцю, в якому навчаються діти різних вікових категорій, та фізичної підготовки. Приймає усіх охочих навчитись танцювати.
      У нас ви можете опанувати популярні стилі сучасної хореографії, такі як:
 - Modern
 - Lyrical Modern
 - Jazz
 - Contemporary dance 
      Всього за один рік діяльності даного гуртка стали шанувальниками сучасного хореографічного мистецтва кілька десятків малюків і здобули майстерність з — Modern, Lyrical Modern, Jazz, Contemporary dance танців, учні 1-8 класів з багатьох районів міста Києва.
      В середньому, діти з будь-яким рівнем фізичної підготовки, показують позитивний результат, вже через рік систематичного, відвідування занять. Велику роль відіграє зацікавленість і бажання учня.
      Завжди раді вислухати пропозиції і побажання від батьків.


РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

 

Вівторок: 16:30 - 19:50
Середа: 16:00 - 18:45
П'ятниця: 16:00 - 18:45


В гуртку сучасного танцю діти:

  • Отримують уміння чути музику, виконувати вправи під музичний супровід

  • Розвивають фізичні можливості, як силові так і гімнастичні

  • Базові рухи (хореографічні вправи для дітей 3-5 років)

  • Розвивають ритмічність

  • Опановують рухи класичного танцю

  • Займаються з класичним Екзерсисом, який є невід’ємною базою будь-якої хореографії

  • Ознайомляться зі стилями сучасної, та альтернативної хореографії. Вивчать її базові, характерні рухи

  • Розучують танці як малої — етюдної форми так і хореографічні композиції

  • Отримують вміння виконувати — Modern, Lyrical Modern, Jazz, Contemporary dance — хореографію


ВІДГУКИ

      Здається в червні 2015 року, ми випадково дізналися про набір до групи сучасних танців у Центрі позашкільної освіти на Кловсьокому узвозі. Ми живемо на метро Харківська і нам не дуже близько добиратися, але все одно вірішили спробувати – літо ж і часу вільного багато. Дочці дуже сподобалися заняття і вона ходила на них із задоволенням. Під час шкільних занять їздити стало складніше, інколи доводилось їхати прямо зі школи, Але все одно дитина відвідує гурток з задоволенням. Заходить в зал і втому як рукою знімає. Тому незважаючи на особисту зайнятість і навантаження доньки у школі, ми продовжуємо займатися. Дуже вдячні адміністрації Центру за надану можливість розвиватися дітям і Анні Олегівні за креативний підхід, любов до дітей і до своєї справи.

 - Батьки Скоромної Еліни

      Дуже вдячна за можливість безкоштовно відвідувати заняття з сучасної хореографії моїй дочці. Марійка з першого заняття просто у захваті і весь час чекає на наступний урок. Ми вже ходимо до Анни Олегівни майже рік, вона чудовий педагог та майстер своєї справи, а головне — діти її обожнюють. Добре що в державних структурах є такі молоді і професійні спеціалісти.

 - Мама Марії Головко

      Хочу висловити свою вдячність талановитому керівникові школи танцю Анні за цікаві постановки, доступність в навчанні і яскравий заряд емоції ,які отримує дитина на її зайнятті.!

 - Мама Влади Шевченко


НАШІ ВЧИТЕЛІ

ПАНАСЮК ДАР'Я ОЛЕКСАНДРІВНА

      Наш гурток – один з найактуальніших у впливі на дітей. Бо сучасний танець формує у дитини лідерські якості, естетичні смаки, допомагає розвивати комунікабельність, сміливість, активність. Під час занять, намагаюсь піднімати настрій кожної дитини. Впевнена, і від настрою залежить її успішність та творча майстерність.

      Керівник гуртка — хореограф від Бога, працює за покликанням душі. Талант свій виявила ще в шкільні роки. Здобула Гран-прі на фестивалі «Морська мушля» в Болгарії. Навчалась в хореографічному коледжі «Кияночка. Нині завершує навчання на факультеті хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

тел: (093) 599 18 74ЗАПИШІТЬСЯ ЗАРАЗ

Ваше ім'я

Ваш email

Ваш телефон