III Всеукраїнський фестиваль-конкурс із спортивних бальних танців «Кубок України - етап Кубку світу - 2019» (World Cup - 2019)

ХІД ЗАХОДУ

Колонна зала Київської міської ради знову гостинно відкрила свої двері для учасників III Всеукраїнського фестивалю-конкурсу із спортивних бальних танців «Кубок України - етап Кубку світу - 2019» (World Cup - 2019). Фестиваль-конкурс став визначною, неймовірної краси подією в хореографічному мистецтві України. В урочистій світлій залі площею понад 400 квадратних метрів у яскравому північному сяйві розмаїття кольорів, два дні вирували яскраві емоції, які поєднались з екстремальністю спортивного змагання. Учасники неймовірного дійства занурились у казковий світ романтичних танців, пристрасної живої музики, латиноамериканських ритмів. Конкурс бальної хореографії проводився, як особиста першість з європейських та латиноамериканських танців. Конкурсанти змагались більш ніж у десяти вікових категоріях: від найменших 4-5 років – до професіоналів. Високопрофесійна команда організаторів приклала багато зусиль, щоб створити прекрасну творчу атмосферу, де були враховані усі деталі - від музичного та колористичного оформлення події, найкращих ведучих та музикантів, та залучення професіоналів найвищого рівня до суддівської колегії. Впродовж конкурсних днів своєю красою й оригінальністю, розмаїттям яскравих костюмів, глядачів вражав виступ кожного учасника казкового дійства на паркеті. Ідеальний музичний супровід заворожував глядачів та кружляв кожного присутнього у чарівному танку. Під розкішну музику оркестрового акомпанементу найсильніші танцівники України та Європи боролись за першість в одному з найпрекрасніших мистецтв, показуючи найвищий клас у хореографії. Музичний супровід естрадно-симфонічного оркестру під керівництвом фантастичного Миколи Лисенка, онука славетного композитора, супроводжував танцювальні номери на паркеті, заворожуючи глядачів своєю досконалою музикою. Колектив оркестру - корифей української музики, творець української естради і національної музичної традиції. У багатьох країнах Європи та на інших континентах виступи оркестру дивують глядачів своєю майстерністю і демонструють високий рівень української культури. Вишуканий оркестровий супровід європейських танців та джазові композиції Владислава Мпангу для латиноамериканських ритмів не залишили байдужими жодного з глядачів, які не тільки щиро аплодували музикантам і танцівникам, а й самі виходили у перервах на паркет потанцювати, підхоплені магічним вихором сучасних запальних танців та підкорені їхньою гармонією й красою.За почесні титули у кожній з категорій змагались найкращі танцівники. У фінал вийшли найсильніші та найефектніші пари, які досконало танцювали вальс, танго, фокстрот, квік-степ, джайв, ча-ча-ча, самбу, румбу чи пасадобль. Переможці фестивалю-конкурсу продемонстрували найкращі зразки танцювального мистецтва. Призери фестивалю-конкурсу були нагороджені кубками, медалями, а також дипломами відповідних ступенів Українського державного центру позашкільної освіти.


 Щорічно збирати найкращих учасників на танцювальному майданчику - добра традиція. Впевнені, що ми знову зустрінемося. Нових перемог! До зустрічі!