ГУРТОК КАРТИНГУ "КИЇВ КАРТ"


Освітній процес гуртка картингу спрямований на формування у дітей та підлітків техніко-технологічних знань, розширення їхнього політехнічного світогляду, конструкторської, експериментальної та винахідницької діяльності, реалізації здібностей, розвитку вмінь, навичок технічного моделювання та конструювання.

Участь у конструюванні, побудові карта чи підготовка його до змагань приносить вихованцям велику користь: вони пізнають радість творчості, з інтересом працюють і користуються плодами своєї праці (випробовують, обкатують свою машину, беруть участь у змаганнях).

Метою освітньої програми є формування ключових компетентностей особистості (пізнавальної, практичної, творчої та соціальної) засобами технічної творчості.

Освітня програма передбачає 2 роки навчання:
початковий рівень – 144 год. (4 годин на тиждень), перший рік навчання;
основний рівень – 216 год. (6 годин на тиждень), другий рік навчання.


Гурток працює з 2017 року. За перший навчальний рік гуртківці зібрали три карти. Перший з них використовується для навчальних цілей, його конструкцію вивчають початківці, на ньому виконують вправи гуртківці першого року навчання. Другий карт, підготовлений гуртківцем першого року навчання, вихованець використовує для виступів на змаганнях з картингу у класі "Кадет". Третій карт, підготовлений іншим гурківцем, він використовує для змагань з картингу у класі "Популярний".


Взимку цього року команда Українського державного центру позашкільної освіти брала участь у Відкритому чемпіонаті Товариства сприяння обороні України у місті Києві з картингу у закритому приміщенні. За підсумком п'яти етапів, команда посіла 3-є місце.


 Влітку цього року команда Українського державного центру позашкільної освіти брала участь у другому етапі Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді. Також вихованці гуртка брали участь у Всеукраїнських відкритих змаганнях з картингу у місті Києві.


У НАС ДІТИ НАВЧАТЬСЯ


  • Налаштовувати двигун карату

  • Використанню простого слюсарного інструменту

  • Водінню карту

БАЛАН ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
КАНДИДАТ В МАЙСТРИ СПОРТУ СРСР З КАРТИНГУ
КЕРІВНИК ГУРТКА


На початковому занятті учні обов'язково проходять вступний інструктаж з безпечної поведінки на території при проведенні учбового водіння карта, у навчальному класі та у майстерні.


РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

Початкові групи:

  • вівторок, середа, четвер:  15:00 - 18:45, 15:00 - 16:45

  • субота 10:00 - 11:45


Основна група:

  • середа, четвер:  17:00 - 18:45

  • субота 12:00 - 15:45

кабінет 211

ЗАПИШІТЬСЯ ЗАРАЗ

Ваше ім'я

Ваш email

Ваш телефон