Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) з картингу (ІV ранг) - відкритий кубок Товариства сприяння обороні Украіни.

ХІД ЗМАГАННЯ

У перший день відбулись змагання з швидкісного маневрування. У наступні два дні проходили змагання з швидкісних кільцевих перегонів. Другий день був присвячений вільним та офіційним тренуванням, далі відбулися офіційні тренування та кваліфікаційні заїзди; також відбулись перші фінальні заїзди в наступних класах картів: "Піонер-Н-міні", "Піонер-Н", "Піонер-Б", "Кадет", "Популярний-юнаки", "Популярний", "125-безкоробка-юнаки", "125-безкоробка", "125-коробка". На цих змаганнях з картингу вперше у свому житті стартував самий юний спортсмен з Тернопільської команди Петрищак Едуард, якому на момент участі у змаганнях виповнилось чотири з половиною роки. Бажаємо йому найвищих досягнень у подальшому спортивному житті. Урочисте відкриття змагань відбулось на початку третього дня. Після вільних тренувань стартували другі фінальні заїзди, які відзначилися запеклою боротьбою за швидкість. У фінальних заїздах визначилися переможці у кожному класі. Під час тріумфального нагородження чемпіонів медалями та закриття змагань медалі та дипломи Українського державного центру позашкільної освіти переможцям змагань вручали: представник Громадського об'єднання Товариства сприяння обороні України Віктор Олексійович Поваров, генеральний секретар Федерації картингу України Іван Степанович Кияниченко, директор Київської міської дитячо-юнацької спортивно-технічної школи з автомотоспорту Валерій Валерійович Білик.


ПЕРЕМОЖЦІ

 • 1 МІСЦЕ

  збірна команда Тернопільської області;

   

 • 2 МІСЦЕ

  команда Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості молоді; I

 • 3 МІСЦЕ

  команда Центру науково-технічної творчості молоді управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації.

Бажаємо учасникам змагань нових перемог у наступному етапі Всеукраїнських відкритих змаганнь учнівської молоді з картингу, якій відбудеться у серпні 2018 року.