Конференція Всеукраїнської Асоціації Спортивного Танцю

ХІД ЗАХОДУ

Відбулося перше засідання новоствореної Всеукраїнської Асоціації Спортивного Танцю. У рамках конференції були проголошені плани, інформація про організацію та членів виконавчого комітету, встановлені ведучі позиції асоціації.
Головною метою організації є розвиток танцювальної культури, а основним пріоритетом стане взаємодія з Міністерством Молоді та Спорту України. Передбачається пряме співробітництво з World Dance Council та World Dance Council Amateur League, слідування їхнім основним принципам , поділяючи політику та цінності World Dance Council, як найбільшої та найпрофесійнішої світової танцювальної організації, яка базується на принципах рівних можливостей, відкритості, транспарентності та професіоналізму. Також в ході засідання були розглянуті питання регіональної политики, правил проведення, суддівства, системи та графіка танцювальних турнірів. Ідеї конференції новоствореної Всеукраїнської Асоціації Спортивного Танцю були підтримані також тими областями, представники яких з поважних причин не змогли взяти у ній участь, проте вітали її роботу.


Бажаємо усім долучатись до захоплюючих занять сучасними спортивними танцями, доступність яких зросте із створенням професійної танцювальної організації світового рівня