Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (кордові моделі) (IV ранг)

ХІД ЗМАГАННЯ

У перший день змагань першість виборювали авіамоделісти з пілотажними моделями літаків; перше місце здобув бронзовий призер Чемпіонату Світу з авіамодельного спорту - Кучер Микола з Київської області. Другого дня відбулись перегони кордових моделей літаків, де у класі прототипів літаків з двигунами 1,5 куб. см. змагались шість екіпажів; в запеклій боротьбі перше місце здобула Катерина Махур з Хмельниччини. У "великих" перегонах моделей класу F2C перше місце здобули досвідчені юні спортсмени з Хмельниччини - Мировіцький Андрій та Гвоздіков Володимир. У наступні дні відбулись старти швидкісних моделей, де відмінний результат 218 км/год показав юнак з Черкащини - Антоненко Дмитро. Повітряні бійці продемонстрували багато цікавих і напружених двобоїв, де у двох класах перемогу здобув Іван Чорний з міста Києва. Уперше в історії проведення Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту в останні два дні першості паралельно відбулися змагання з моделей копій на Кубок України та на Кубок імені Ігоря Сікорського серед дорослих авіамоделістів. У польотах взяли участь більше 15 копій літаків виробництва різних років, виготовлених вихованцями закладів позашкільної освіти.


ПЕРЕМОЖЦІ

 • 1 МІСЦЕ

  У командному заліку у класах моделей f2A,B,C,E, 4B:
  Посіла команда Черкаської області.

  У класах моделей повітряного бою F2D, DD, I:
  Виборола команда Підліткового клубу ""Святошин"" міста Києва.

 • 2 МІСЦЕ

  У командному заліку у класах моделей f2A,B,C,E, 4B:
  Команда Хмельницької області;

  У класах моделей повітряного бою F2D, DD, I:
  Команда Волинської області,

 • 3 МІСЦЕ

  У командному заліку у класах моделей f2A,B,C,E, 4B:
  Команда Українського державного центру позашкільної освіти.

  У класах моделей повітряного бою F2D, DD, I:
  Команда Дніпропетровської області.

  Переможці та призери були нагороджені кубками Командувача повітряних сил Збройних Сил України генерал-полковника Дроздова.

Щиро вітаємо юних пілотів України та їх наставників з перемогою і сподіваємося, що їх успіхи будуть успішно примножені. Бажаємо нашим вихованцям нових досягнень і нагород!