Восьмий рік поспіль, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у місті Житомирі відбувається підведення підсумків Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість».

Метою фестивалю, який у 2000 році був започаткований директором  Житомирського професійного ліцею харчових технологій, членом  Національної спілки журналістів України, письменником  і поетом, полковником СБУ у запасі Анатолієм Шмалюком, як фестиваль вшанування воїнів-афганців, стало також привернення уваги суспільства до проблем ветеранів війни, учасників АТО, солдатських та офіцерських вдів, родин, а також посилення волонтерської діяльності.

Номінації фестивалю різнопланові: вокал і хореографія, духові оркестри та інструментальні ансамблі, власні авторські літературні твори та

документальні і художні фільми, образотворче  та декоративно – ужиткове мистецтво. Всіх учасників об’єднує єдина мета – небайдужість до сьогодення рідної країни, вшанування подвигу воїнів.

У 2017 році у першому відбірковому турі фестивалю взяли участь 1420 учасників з 80-ти професійних, аматорських колективів.

На виставку декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва, художньої та документальної фотографії, технічної творчості було надіслано роботи з 15 областей України та  професійно-технічних навчальних закладів Житомирщини.

Роботи ветеранів Афганістану та воїнів АТО поряд з роботами, які виконані вихованцями навчальних закладів.

09 лютого 2017 року о 13.00 год. в приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім.І.Кочерги Міністерством освіти і науки України,  Українським державним центром позашкільної освіти, Житомирським державним будинком художньої та технічної творчості, Житомирським професійним ліцеєм харчових технологій  буде проведено заключний етап Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість».

Всі бажаючі зможуть не тільки подивитись гала-концерт переможців та лауреатів фестивалю але і на власні очі побачити роботи учасників виставки декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва, художньо-документальної фотографії, технічної творчості.

jh

Повертайся, мій герою!»  Полякова Алісія (Центр дитячої та юнацької творчості Дружківської міської ради Донецької області)

hnrtr

 

 

 

 

 

«У кожного свій ангел…» Коробко Катерина (Центр дитячої та юнацької творчості Дружківської міської ради Донецької області)

 

ghn

 

 

 

 

 

«Вітри гудуть і хмари сунуть, осінній дощ омив всі береги Із вірою у серці хлопці гинуть, АТО запам’ятаєш навіки…»!» Леонов Владислав  (Центр дитячої та юнацької творчості Дружківської міської ради Донецької області)

ор

 

 

 

 

 

 

 

«В боях під містом Слов’янськ» Голіков Максим (Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості)