НАШ КОЛЕТИВ


ДИРЕКТОР УДЦПО


ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З ВИХОВНОЇ РОБОТИ

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З  НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНОЇ РОБОТИ

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З  АГЧ

  • Левіна Ірина Єгорівна

    Контактний тел.: (044) 253 - 75 - 25
    Каб. 203

  • Педоренко Олена Василівна

    Контактний тел.: (044) 253 - 67 - 77
    Каб. 204

  • Андрійчук Андрій Петрович

    Контактний тел.: (044) 253 - 75 - 25

    Каб. 213


ПЕДАГОГІЧНИЙ ПЕРСОНАЛ

  • Свінцицький Володимир Йосипович

    Завідувач відділом виставкової діяльності

  • Наумець Алла Федорівна

    Завідувач відділом художньої творчості

  • Єременко Антон Віталійович

    Завідувач відділом інформаційно-компютерних технологій

  • Кияниченко Іван Степанович

    Завідувач відділом картингу

  • Кардаш Наталія Василівна

    Методист вищої категорії

  • Сук Лариса Едуардівна

    Методист 1 категорії

  • Ніколайко Наталя Юріївна,

    Методист  2 категорії

  • Деміденко Сергій Степанович

    Зав.лаб. судномоделювання

  • Калита Григорій Степанович

    Зав.лаб. радіоелектроніки і зв'язку

  • Бісіркін Петро Михайлович

    Методист 1кат.

  • Пасхалова Лариса Олексіївна

    Методист 2кат.

  • Биковський Тімур Валерійович

    Завідувач відділу науково-методичного забезпечення

  • Косенко Сергій Миколайович

    Завідувач відділом  організаційно масоваї роботи

  • Воробйова Ольга Генріхівна

    Завідувач відділом хореографії

  • Фіщук Олексій Олексійович

    Завідувач відділом творчих проектів і програм

  • Романенко Сергій Володимирович

    Зав.лаб. автомоделювання

  • Міленін Ігор Миколайович

    Зав.лаб. авіамоделювання

  • Рязанцев Євген Євгенійович

    Зав.лаб. історичної реконструкції

  • Кононенко Ірина Володимирівна

    Завідувач лабораторією прикладного та образотворчого мистецтва

  • Захарчук Іван Романович

    Завідувач спортивного відділ

  • Зубанова Надія Іванівна

    Методист 2кат.

Спеціалісти - Бухгалтерія

  • Корзаченко Оксана Михайлівна

    Головний бухгалтер

  • Василенко Марія Олександрівна

    Провідний бухгалтер

Інші Спеціалісти

  • Шандиба Наталія Михайлівна.

    Старший інспектор з кадрів

  • Бахарєв Костянтин Володимирович

    Художник-оформлювач

  • Кривошея Костянтин Станиславович

    Інженер-електронік

  • Ковальський Олександр Борисович

    Юрисконсульт

  • Малиновський Юрій Михайлович

    Лаборант