Історико-технічне стендове моделювання

     Гурток «Історико-технічне стендове моделювання» був заснований більше 20 років тому, коли в Україні набуло розповсюдження найбільш масове у світі захоплення стендовим моделюванням зразків техніки (літаків, кораблів, автобронетанкової техніки), фігур старовинних вояків та архітектури.

     Зміст програми передбачає теоретичні та практичні заняття. Навчання стендовому моделюванню проходить з використанням як промислових наборів, так і самостійно створених деталей моделей та діорам і сприяє розвитку пізнавальних та творчих здібностей учнів, закладає фундамент самоосвіти та може стати підґрунтям вибору майбутньої професії. Учні отримують можливість самореалізації шляхом участі у виставках, конкурсах та Інтернет-проектах.


На заняттях учні:

  • оволодівають базовими знаннями з історії техніки

  • оволодівають навичками використання технічної документації

  • розвивають творчі здібності

  • формують стійкий інтерес до розвитку техніки та конструкторської думки в Україні та за її межами

  • виховують у собі уважне ставлення до історичної спадщини Української держави

  • отримають патріотичне виховання


 

 

     Оскільки цей напрям пов’язаний з поглибленим вивченням історії та засвоєнням великої кількості технологій і методів, термін навчання є тривалим (4 або 5 років). До гуртка першого року навчання зараховуються учні  6-9  років, другого –  9-12  років, третього –  12-14  років та четвертого – 15-16 років. На опрацювання навчального матеріалу відводиться 2 заняття по 3 год на тиждень.

     Серед випускників гуртка є кілька неодноразових чемпіонів України, переможців міжнародних змагань, наприклад: Станіслав Кожевніков зайняв І місце у категорії стендових моделей у М 1:72 та отримав золоту медаль на міжнародних змаганнях, Олексій Штань є чотирикратним чемпіоном України, зараз є пілотом І класу і обіймає посаду капітана повітряного судна цивільної авіації України.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

 П'ятниця : 14:30 - 17:15

Неділя : 12:30 - 15:15

Каб. 102