Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту («NS» - моделі до 600 мм) (ІV ранг)

ХІД ЗМАГАННЯ

Програма змагань передбачала стендову оцінку та ходові випробування у класах моделей секції «NS»: EK-600, EH-600, EL-600, F2-U, F2-А, F4-A, F4-В/С.
Протягом чотирьох днів учасники мали можливість продемонструвати свої вміння, обмінятись знаннями, досвідом і поспілкуватися з колегами-судномоделістами. Учасники змагань особливо приємно були вражені красою навколишньої природи та самою організацією змагань.
Старти проходили одночасно на 3-х дистанціях. На двох з них змагались радікеровані моделі в проходженні фігурної дистанції, на іншій - учасники запускали кораблі та підводні човни "прямоходи". Незважаючи на раптове погіршення погодних умов, усі учасники змагань показали високі результати. Майже кожна модель - шедевр інженерної думки та конструктивних особливостей. Всі моделі показали високі ходові якості, але були й зупинки від намотування водоростей на гвинти, але спасальна команда гуртківців Коростишівської міської станції юних техніків завжди швидко та якісно евакуювала моделі з води. Щиро дякуємо всім організаторам Всеукраїнських змагань, які створили належні умови для їх проведення, та неповторну атмосферу справжнього свята на воді.
Цей видовищний захід, став можливим завдяки наполегливій праці усього колективу Коростишівської міської станції юних техніків на чолі з директором Вознюк Юлією Миколаївною, які облаштували територію, прилеглу до озера.
Велика подяка небайдужим підприємцям Тарасюку Андрію та ГО "АКТИВ КОРОСТИШЕВА", кандидату в народні депутати Павленку Анатолію Анатолійовичу, які надали матеріальну підтримку.
З "нульовим" бюджетом були виготовлені та встановлені стартові містки, забезпечено електроживлення та належні санітарні умови для учасників змагань.
Директор Комунального навчального закладу "Коростишівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Житомирської обласної ради Макарчук Віталій Іванович надав сучасний плавзасіб для забезпечення спасальних операцій.
Керівники гуртків МСЮТ протягом змагань забезпечуватимуть порядок та збереження матеріальних засобів.
Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, медалями, дипломами Українського державного центру позашкільної освіти.


ПЕРЕМОЖЦІ

  • 1 МІСЦЕ

    Команда Одеської області (керівник команди – Поваренко Леонід Іванович, тренер команди – Макаренко Віктор Пилипович).

  • 2 МІСЦЕ

    Команда Кіровоградської області (керівник команди – Ростокін Владислав Миколайович, тренер команди – Ткаченко Євген Олександрович).

  • 3 МІСЦЕ

    Команда Рівненської області (тренер – керівник команди Хоменчук Віталій Михайлович).

Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту та бажаємо юним спортсменам успіхів у підкоренні нових спортивних вершин!