Залишився тиждень до відкриття змагань чемпіонату України з радіокерованих автомоделей (шосейні класи), які будуть проводиться 24-26 липня в Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка міста Одеси на майданчику «Марсове поле». Організатори змагань – Національна Українська федерація автомодельного спорту і Одеська обласна організація Української федерації автомодельного спорту.

Автомодельний спорт – це видовищний, високоінтелектуальний, технічний вид змагань. Федерація автомодельного спорту розвиває три напрямки – класи трасових, кордових та радіокерованих автомоделей. Змаганнях радіокерованих автомоделей (шосейні класи) відбуваються по групах: моделі з електричними двигунами та з двигунами внутрішнього згоряння. В одному заїзді можуть брати участь до десятка моделей. Оператори (спортсмени) управляють ними з високого помосту заввишки 2-3 метри. Автомодельні змагання проходять на трасі, яка розмічена на асфальтовому майданчику. Боротьба за першість відбувається на високих швидкостях автомоделей, які сягають 100 км/год на прямих ділянках при шаленій динаміці розгону – 2-3 сек від 0 до 100 км/год !!!

Старти моделей із двигунами внутрішнього згоряння найбільше наближені до справжніх автомобільних гонок – лунає спів моторів, за необхідності відбувається дозаправка паливом, заміна гуми на “піт-стопах”, налаштування підвіски! Як правило, у змаганнях беруть участь 70-80% дітей – майбутньої технічної еліти нашої держави.

Усіх, хто проживає, відпочиває або проїжджатиме через Одесу 24-27 липня, запрошуємо на перегони! Організатори змагань обіцяють незабутні враження! Чекаємо на Вас!