17 квітня 2015 року в Українському державному центрі позашкільної освіти відбулась патріотична акція для бійців Військових сил України, яка пройшла під час проведення Всеукраїнського конкурсу-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

На конкурс приїхали діти та керівники гуртків з усієї України, й в кожному з її куточків вони переймаються долею своєї країни. Молодші школярі пишуть листи воїнам, виготовляють значки, браслетки, ляльки, патріотичні композиції, малюють картини в українському народному та патріотичному стилях, відчуваючи себе частиною своєї країни та відповідальними за її долю. Українських дітей об’єднало бажання допомогти захисникам нашої Батьківщини.

Керівник гуртка технічного дизайну Шапронь Владислав та методисти Українського державного центру позашкільної освіти завчасно підготували патріотичний дизайн чайних чашок, спеціальні фарби, технологію нанесення та закріплення малюнку, методику проведення патріотичної акції. Усі діти серйозно поставились до виготовлення подарунків для воїнів. У той час, коли журі підводило підсумки індивідуальної та командної першості конкурсу-змагання з початкового технічного моделювання, конкурсанти приймали участь у патріотичній акції. Вони розмалювали близько 30 чашок для поранених військовослужбовців, які перебувають на лікуванні в госпіталях Києва та області. Тепер бійці теплими словами згадуватимуть дітей, які прикрасили яскравими патріотичними малюнками чашки для чаю та написали свої імена на кожній з них. Особливо приємно отримати такий подарунок хлопцям, які святкують на днях свій день народження, адже спеціально для них написали й побажання. Для бійців Василя та Сергія діти виготовили поздоровлення, яке написали прямо на чашках.

Подяку за захист та своє мирне життя діти висловили воїнам й у власноруч написаних листах, які разом з чашками передаються до Центрального військового госпіталю, Ірпінського військового госпіталю, Госпіталю МВС. Пропонуємо всім бажаючим приєднуватись до патріотичних акцій Українського державного центру позашкільної освіти!

3410119