В приміщенні Національної академії педагогічних наук України міста Києва проходить виставка кращих робіт вихованців позашкільних навчальних закладів художньо-естетичного та науково-технічного напрямів «Мій сонячний дім – моя Україна!». На виставці представлені найкращі витвори мистецтва, творчі роботи вихованців позашкільних навчальних закладів, як сценічного, так і декоративно-ужиткового спрямування.
В експозиції представлені дитячі роботи різноманітних технік виконання: різьблення по дереву, ткацтво, батик, народна лялька, українська вишивка, в тому числі вишивка стрічками, вироби з пуху, шкіри, соломки тощо. Відвідувачів також можуть ознайомитися з моделями техніки та найвідоміших архітектурних споруд
Усі хто завітають до закладу зможуть задовольнити свої естетичні смаки чудовими виробами: карта України з соломки, «Мій рідний дім», композицією, виконаною в техніці валяння з шерсті, «Ой, чий то кінь стоїть», роботами: «Червона калина», «Букет квітів», лялькою – мотанкою, рушниками «Голубе небо» та «Сонячний птах», вишитих бісером, різьбленим панно «Тризубець», витканою картиною «Стежина до рідної хати» та багатьма іншими цікавими експонатами та картинами.
Дитячі роботи вражають глядачів високою виконавською майстерністю та патріотичністю тематики. Те, що представлені вироби виконані школярами, а не досвідченими майстрами, можна виявити лише з супроводжуючих написів.
Гостинно запрошуємо усіх завітати на виставку!!!

IMAG0004 IMAG0023 IMAG0015 IMAG0013 IMAG0006 IMAG0007 IMAG0009 IMAG0011 IMAG0018 IMAG0017 IMAG0021 IMAG0020 IMAG0019