Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) зі спортивної радіопеленгації (ІV ранг)

ХІД ЗМАГАННЯ

Юні спортсмени змагались у трьох вікових категоріях (14, 16, 18 років). Завдання полягало у пошуку (за допомогою радіоприймачів) контрольних пунктів (замаскованих у лісі радіопередавачів) поблизу міста Олешки на Херсонщині на двох діапазонах коротких та ультракоротких хвиль - 3,5 та 144 мегагерц. Дистанція забігів коливалась від 3 до 6 кілометрів, у лісі було багато снігу, невеликих пагорбів та ямок, які викликали труднощі при пересуванні. Молодші діти шукали 2-3 контрольні пункти, а старші - 4-5. Першість підводилась за мінімальним часом, витраченим на пошук контрольних пунктів у двох забігах.


ПЕРЕМОЖЦІ

  • МІСЦЯ

    Першість серед команд областей України виборола команда міста Києва (тренер-керівник Сергій Братчук), на другому місці - команда міста Вінниці (тренер-керівник Зеленюк Едуард), на третьому місці - команда з м. Суми (тренер-керівник команди Лілія Зикова). Серед колективів України перемогла дружна команда районної станції юних техніків з міста Сум (тренер-керівник Редька Максим), другими були юні спортсмені з міста Кролевець Сумської області (тренер-керівник Сергій Щербань), на третьому місці - молода збірна команда станцій юних техніків міст Збараж та Гримайлів Тернопільської області (тренери-керівники Олег Прокопів та Микола Сідляр ). В особистому заліку домінували досвідчені спортсмени, члени збірної команди України, чемпіони Європи та світу серед юніорів Федір Карпович, Лев Генін (м. Київ), Редька Єгор, Денисенко Дмитро (тренер Веліканов Микола), Марія Пугач (м. Суми), Смик Людмила, Бондарчук Анастасія (тренер Веліканова Надія, м. Київ), Мельник Христина (тренер Ігор Долинський, м. Луцьк), Петровська Єлена (тренер Людмила Панчук, м. Нетішин Хмельницької області).

Щиро вітаємо переможців та призерів Всеукраїнських змагань зі спортивної радіопеленгації! Бажаємо нових успіхів на міжнародних аренах у 2018 році !!!