З 19 по 22 вересня 2015 року у місті Луцьку відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації.

Цього року позмагатись приїхали 70 учасників (12 команд) віком від 12 до 18 років з Житомирської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької областей та міст Рівного та Вінниці. У змаганнях також взяли участь та забезпечили технічною підтримкою спортсмени з Республіки Польща.

Під час урочистого відкриття учасники змагань хвилиною мовчання згадали бійців АТО, які загинули, захищаючи свободу та незалежність України.

Програмою змагань передбачалось пошук замаскованих у лісі 3-4 невеличких радіопередавачів («лисиць», які передавали сигнали у діапазонах коротких та ультракоротких хвиль) за допомогою радіоприймачів-пеленгаторів. Переможців визначали за мінімальним часом, витраченим спортсменами на пошук «лисиць».

За результатами змагань, першість розподілилася наступним чином: перше місце виборола команда Сумської області, друге місце – команда Волинської області та третє – команда Вінницької області.

Високі результати у пошуку контрольних пунктів, незважаючи на несприятливі погодні умови, показали – Безверхній Євген та Солонина Мирослава з Вінниці, Голюк Ольга, Мельник Христина, Марчук Аліна, Петрук Владислав з Волинської області. Усі переможців нагороджені дипломами відповідних ступенів Українського державного центру позашкільної освіти та медалями.

Командна першість підводилась також серед спортивних колективів (станцій, будинків та клубів юних техніків), лидерами стали команди:

1 місце – Нетішинський клуб «Юний технік», Хмельницької області

2 місце – Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботі з талановитою молоддю.

3 місце – Рівненський міський центр творчості учнівської молоді.

Бажаємо усім учасникам змагань в подальшому успiхiв у спорті, навчанні, добра та миру.


IMG_6326 IMG_6846IMG_6872IMG_6846IMG_6803IMG_6749IMG_6388IMG_6687IMG_6669IMG_6666IMG_7186IMG_7259IMG_7146IMG_7299