Всеукраїнський семінар-практикум для голів обласних методичних об’єднань гуртків авіа-, авто-, ракето-, судномодельного напрямків та картингу

ХІД ЗАХОДУ

Питання пошуку шляхів співпраці з обдарованною молоддю та продовження їх технічної освіти освіти розглянув у своєму виступі старший викладач кафедри проектування літаків та вертольотів Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" - Чумак А. С.. Після урочистого відкриття, робота продовжилась у секціях авіа-, авто-, ракето-, судномодельних напрямків та картингу за окремими програмами. На засіданнях секцій були підведені підсумки 2017 року, проаналізовані проведення Всеукраїнських масових заходів з дітьми та учнівською молоддю; були обговорені нагальні питання проведення змагань та інших заходів у наступному році, узгоджені календарі та місця проведення всеукраїнських змагань. Серед гостро поставлених питань було обговорення правил проведення змагань серед дітей та учнівської молоді, які вимагають подальшого вдосконалення у напрямку підвищення безпеки змагань; суддівства та ідентифікаційних суддівських документів; внесення змін до регламентуючих документів, які вимагають спільних зусиль освітньої галузі, Мінмолодьспорту та відповідних федерацій. Зокрема, на секції автомодельного спорту були розроблені доповнення до правил проведення змагань у відповідності до вимог безпеки європейських федерацій. Введення у практику змагань досягнень світового рівня обговорювалось на секції ракетомоделювання: ракетомодельні змагання у травні 2018 року у місті Чернігові пройдуть як залік Rocket Ukr Chelendger на зразок змагань, які проводяться у Сполучених Штатах Америки. Також було прийнято рішення продовжувати практику спільного проведення змагань з відповідними федераціями, а також розповсюдити створений Українським державним центром позашкільноїосвіти постійно діючий інформаційний ресурс та здійснювати постійну інформаційну підтримку головам обласних методичних об'єднань. Після обговорення питань щодо внесення змін до правил проведення та оформлення ділової документації, відбувся обмін досвідом роботи між фахівцями та були підведені підсумки роботи семінару.


Бажаємо усім учасникам Всеукраїнського семінару-практикуму для голів обласних методичних об’єднань гуртків авіа-, авто-, ракето-, судномодельного напрямків та картингу успіхів у розвитку науково-технічних видів спорту, які готують дітей та молодь до реального дорослого життя та розвивають у них уміння здобувати найвищі досягнення.