Всеукраїнський семінар-практикум для директорів обласних закладів позашкільної освіти науково-технічного та художньо-естетичного напрямів

ХІД ЗМАГАННЯ

Захід розпочався виступом народного ансамблю «Серпанок» (керівник – Відмінник освіти Валентина Вартовник).
З вітальним словом та найкращими побажаннями до учасників заходу звернулася головний спеціаліст відділу позашкільної освіти виховної роботи та психологічного супроводу Міністерства освіти і науки України Світлана Бут, яка зачитала вітання від Міністра освіти і науки України-Ганни Новосад. Також до вітальних слів долучилися заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко, заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима. Творчі колективи Центру творчості дітей та юнацтва Галичини подарували часточку свого неймовірного мистецтва.
Відділ технічної творчості та студія «Равлик» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини підготували і провели дефіле карнавальних та сценічних костюмів з паперу «В чорно-білому мажорі». Для учасників заходу відбулися дискусійні платформи за розділами: "Стратегія розвитку позашкільної освіти у вимірі часу та викликів сучасності"; "Позашкілля, як об'єкт наукових методичних апробацій та навчально-практичних експериментів"; "Діяльність закладів позашкільної освіти в нових децентралізаційних умовах господарювання та фінансування". У практичній частині заходу для учасників було організовано показові заняття, майстер-класи з методичним супроводом відділів "Естрадне та класичне мистецтво", "Образотворче та ужиткове мистецтво", "Студія Равлик", "Відділ технічної творчості", "Відділ театрального та вокально-хореографічного мистецтва", "Школа народного танцю", "Відділ спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи". У Музеї визвольної боротьби України під час секційного засідання відбулося обговорення актуальних питань діяльності закладів позашкільної освіти у різних регіонах України. Підсумком став ювілейний концерт «У серці виростаємо з любов’ю» за участю творчих колективів ЦТДЮГ та колективів закладів позашкільної освіти Львівщини.


Бажаємо учасникам семінару нових творчих звершень!