Семінар-практикум директорів державних позашкільних навчальних закладів по роботі з учнями професійно-технічних навчальних закладів "Патріотизм і національна свідомість - ознака сучасної учнівської молоді"

ХІД ЗАХОДУ

Директор Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Оксана Олександрівна Дідик презентувала  виставкові матеріали осередку національно-патріотичного виховання «Маленькі патріоти» – «Наша творчість тобі, Україно!». Також на семінарі були представлені мобільний офіс «Діти за мир, за єдину Україну», який представляє собою інноваційну модель національно-патріотичного виховання учнівської молоді та виставка осередку національно-патріотичного виховання «Маленькі патріоти». З цікавими та змістовними формами роботи з питань виховання громадянина-патріота у професійно-технічних навчальних закладах учасників семінару познайомили представники ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури», ДНЗ «Нововолинський ЦПТО», Колківського ВПУ,  навчально-методичного центру професійно-технічної освіти та інші учасники заходу. На завершення семінару відбувся круглий стіл «Ви запитуєте – ми відповідаємо. Разом знаходимо істину», у якому взяли участь Соломіна Т.І., заступник начальника управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та Малащук О.Г., головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації. На завершення семінару усі його учасники долучились до колективної інсталяції «Україна – єдина!».


Спільним бажанням, висловленим усіма учасниками семінару, стало побажання, щоб наші діти жили в єдиній, незалежній, суверенній державі, а, головне, - у мирній Україні.