Семінар-практикум для голів обласних методичних об’єднань, суддів гуртків авіа-, ракето-, судномодельного, радіоспортивного напрямків та картингу

ХІД ЗАХОДУ

Після урочистого відкриття семінару-практикуму для голів обласних методичних об’єднань гуртків авіа-, ракето-, судномодельного, радіоспортивного напрямків та картингу, почалися виступи його учасників на загальному зібранні. Тема технічної творчості в умовах реформування системи освіти була обговорена з точки зору переваг володіння технічними засобами у сучасному світі.
Робота педагогів технічного напряму продовжилась у секціях авіа-, ракето-, судномодельного, радіоспортивного напрямків та картингу за окремими програмами. На засіданнях секцій були підведені підсумки попереднього навчального року, проаналізований рівень проведення Всеукраїнських масових заходів з дітьми та учнівською молоддю. Були обговорені нагальні питання проведення змагань та інших заходів у наступному році, узгоджені календарі та місця проведення всеукраїнських змагань спільно з представниками спортивних федерацій за напрямками. Серед поставлених питань було обговорення правил проведення заходів науково-технічного напряму серед дітей та учнівської молоді, які вимагають подальшого вдосконалення у напрямку підвищення безпеки змагань; суддівства та ідентифікаційних суддівських документів; внесення змін до регламентуючих документів. Введення у практику змагань досягнень світового рівня обговорювалось на всіх секціях. Було прийнято рішення продовжувати практику спільного проведення змагань з відповідними федераціями, а також продовжити розповсюджувати створений Українським державним центром позашкільної освіти постійно діючий інформаційний ресурс та здійснювати постійну інформаційну підтримку голів обласних методичних об'єднань. Відбулось практичне заняття на тему: "Позашкільна освіта - виклики сьогодення, вектори розвитку", присвячене актуальним застосування сучасних інструментів в розбудові передових технічних напрямків позашкільної освіти. Після обговорення питань щодо внесення змін до правил проведення та оформлення ділової документації, відбувся обмін досвідом роботи між фахівцями та були підведені підсумки роботи семінару.


Бажаємо усім учасникам Всеукраїнського семінару-практикуму для голів обласних методичних об’єднань гуртків науково-технічного напрямків підготувати грунт для нових перемог та рекордів своїх вихованців, спортивного довголіття, а також талановитих, наполегливих послідовників, які нарощуватимуть свою майстерність до світового рівня.