Фестиваль середньовічного бою "Шпора Фест"

ХІД ЗМАГАННЯ

Головною складовою фесту стали реконструкції історичних боїв, в яких воїни захищали Київську Русь в часи раннього середньовіччя. Змагання пройшли у наступних номінаціях: групові бої "3 х 3", "5 х 5", "щит-меч", "баклер-меч", та жіночі профбої . Також відбувся лучний турнір серед спортсменів; на окремій локації пройшли майстер-класи зі стрільби з лука. Були влаштовані історична фотозона, кідд-зона. Вихованці лабораторії історичної реконструкції гідно показали себе у всіх видах реконструкції середньовічних подій. Увечері відбувся концерт гурту "Сни доріг". Завідувач лабораторії Рязанцев Є. Є. презентував учасникам заходу проект "Київська Русь: народження Лева", який має на меті облаштування майданчика для проведення історичних фестивалів у форматі "Living History". Вихованці лабораторії історичної реконструкції долучились до патріотичного фестивалю з минулого року.


ПЕРЕМОЖЦІ

  • Вихованці лабораторії історичної реконструкції Українського державного центру позашкільної освіти зайняли перше місце в історичному середньовічному бої в номінації "5 х 5", а також друге та третє місця в турнірі з традиційної стрільби з луку.

Бажаємо юному поколінню українських патріотів продовжувати цю традицію та збільшувати з кожним роком кількість учасників.