Всеукраїнський фестиваль "ШПОРА ФЕСТ"

ХІД ФЕСТИВАЛЮ

Фестиваль, на якому відбулось багато цікавих для молоді подій, пройшов на високому рівні. Змагання у вправному володінні середньовічною зброєю були запеклі, але вони проходили у доброзичливій дружній атмосфері. Різноманітні змагання, як то: лучний турнір, загальній бугурт, бої з історичного середньовічного бою у номінаціях: "щит/меч", "5 на 5", "10 на 10" приваблювали як глядачів, які щиро вболівали за команди та окремих бійців, так і тих, хто ризикнув спробувати свої сили. Турнір дав змогу не тільки досвідченним командам, але й молоді, проявити себе та зрозуміти на кого потрібно рівнятись.


  • Переможці

    Вихованці лабораторії історичної реконструкції Українського державного центру позашкільної освіти брали участь у всіх номінаціях та здобули перемоги: 2-ге місце у лучному турнірі зайняла Поліна Біленко, 3-тє місце у лучному турнірі - Ростислав Трофімов.

Бажаємо усім учасникам Фестивалю нових перемог у видовищному історичному бої, успіхів у вивченні історичного минулого своєї Батьківщини та наснаги доносити свою культурну спадщину до молодого покоління українців, які наочно можуть побачити на подібних заходах буремне лицарське життя.