Гала-концерт Дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"

ХІД ЗАХОДУ

Cвятковий Гала-концерт лауреатів Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» відбувся на сцені Національного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької у Львові.
З раннього ранку до пізнього вечора приміщення театру було наповнене дзвінкими дитячими голосами, їхніми емоціями та радісним піднесеним настроєм.

Впродовж двох з половиною годин переповнений глядачами зал неодноразово вибухав бурхливими оваціями, вигуками «Браво!», підтримуючи нашу творчу та обдаровану молодь.
На сцені втілювались автентичні твори та твори української класики, поряд з якими потужно звучали молодіжні музичні форми вокально-інструментальних ансамблів, рокових виконавців, сучасних хореографічних композицій та поетичних творів з елементами політичної сатири на злобу дня.
Гості Гала-концерту мали змогу знову почути та побачити виступи найталановитіших обдарувань України. Особливе враження на глядачів справив Жердєв Євген - учень Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з вадами слуху і мови Вінницької області, за виконання пісень мовою жестів. Юний патріот промовляв жестами до сердець глядачів так гучно, що викликав сльози патріотизму у багатьох глядачів. Володарем ГРАН-ПРІ став Зразковий ансамбль народного танцю «Роси світанку» СЗШ № 84 міста Львова, який отримав пам’ятну нагороду – ікону Святої Кілікії роботи відомого львівський художника і волонтера Лева Скопа.
Переможці отримали пам’ятні медалі, дипломи, фестивалю.
Кожен присутній в залі прийшов на концерт насолодитися творчістю юних виконавців та своєю присутністю засвідчити особисту громадянську позицію, підтримати талановиту молодь, котра не залишає жодного сумніву в тому, що Україна була, є і буде українською.


Творчих злетів, яскравих перемог бажаємо усім учасникам фестивалю. До нових зустрічей!