ІХ Всеукраїнський фестиваль дитячих театральних колективів та майстрів художнього слова «Світ надії – Дивосвіт»

      З 26 червня  по 04 липня 2017 року у селі Роздольне Каланчацького району Херсонської області на базі дитячого оздоровчого табору «Дивосвіт» відбувся ІХ Всеукраїнський фестиваль дитячих театральних колективів та майстрів художнього слова «Світ надії – Дивосвіт».

      В ньому прийняли участь понад  70 представників з Сумської, Хмельницької, Житомирської, Дніпропетровської та Херсонської областей.   Учасники фестивалю привезли на конкурс різнопланові вистави, як  класичної  так і сучасної дитячої драматургії. 

      У рамках фестивалю були проведені  майстер-класи, тренінги.   Юним акторам надовго запам’ятається творча зустріч  з актором театру і кіно, режисером, артистом Київського академічного театру “Колесо”, художнім керівником Київської театральної школи-студії, лауреатом Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів А.В. Сухановим.

      Урочиста церемонія закриття фестивалю та нагородження,  Гала-концерт переможців, завершилися  яскравою дискотекою для всіх учасників   фестивалю дитячих театральних колективів та майстрів художнього слова «Світ надії – Дивосвіт».

 

Побажаємо  творчих успіхів та нових злетів юним талантам!