Всеукраїнський дитячий конгрес «Зіркові канікули у «Світі талантів»

ХІД ЗМАГАННЯ

Протягом «Зіркових канікул» юні таланти, як годиться, гарно відпочили і творчо позмагалися. Найвідповідальнішими за весь період конгресу стали три конкурсні дні, в яких визначалися переможці у номінаціях «Акторська майстерність», «Хореографія», «Циркове мистецтво», «Вокал», «Шоу-пісня», «Інструментальне мистецтво» та «Театри мод».
Особливими за багатством емоцій і професійною підготовкою стали майстер-класи народних артистів України композитора Олександра Злотника, актора Олексія Богдановича та майстра спорту з художньої гімнастики Наталії Борсук.
А глядачам заключного гала-концерту було кому гучно аплодувати: посміхатися «Паризьким жартам» разом з артистами спортивно-танцювального ансамблю «Пульс» з Києва і бадьоро викрикувати вкупі з «Джигітами Кавказу» від колективу естрадно-спортивного танцю «Посмішка» з Вінниччини… Ніжний липневий вечір прикрашали композиції «На Івана нічка мала» хореографічного ансамблю «Росинка» з Кропивницького та романтична «Веснянка» у виконанні учасників зразкового художнього колективу народного танцю «Чарівний чобіток» з міста Запоріжжя… На сцену виходили ще десятки юних обдарованих артистів, які щедро демонстрували світ власних талантів!
На завершення переможцям конкурсу «Шоу краси» та конкурсу «Шоу талантів» вручили нагороди член журі, Народний артист України Василь Ілащук та Почесний Президент Міжнародної громадської організації «Жінка ІІІ тисячоліття» і Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів» Лідія Лісімова.


Організаторам та учасникам конгресу ми від щірого серця бажаємо невичерпної енергії, натхнення, оптимізму й нових здобутків!