25 лютого у місті Херсоні відбулося відкриття Всеукраїнського семінару-практикуму для голів обласних та міських методичних об’єднань, гуртків музичного мистецтва «Сучасні тенденції розвитку музичної освіти у позашкільних навчальних закладах України» на базі Херсонського Таврійського ліцею мистецтв.

Обмінятися досвідом і ознайомитися з новинками та новаторськими методиками викладання мали змогу директори та заступники директорів дитячих музичних шкіл, викладачі музичних дисциплін, керівники гуртків і музичних колективів методисти та концертмейстери з Кіровограду, Полтави, Тростянця, Миколаєва, Херсона та Херсонської області – усього 62 учасники.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися: заступник начальника управління освіти і науки Херсонської області державної адміністрації Меренков В.Ю., керівник методичної служби Українського державного центру позашкільної роботи Войчук Н.В., перший заступник начальника управління освіти Херсонської міської ради Кулик О.М.

Відкрив пленарне засідання з концертною програмою оркестр духових інструментів під керівництвом Ноженка О.В., що претендує на підтвердження звання «Зразковий художній колектив».

У рамках пленарного засідання з доповіддю «Кардіограма таланту: творчий портрет обдарованої особистості» виступала Заслужений працівник культури України, Відмінник освіти України, вчитель-методист, директор Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Альохіна О.Г.

В рамках пленарного засідання виступала завідувач кафедри культурології Херсонського державного університету, кандидат педагогічних наук, доцент Лимаренко Л.І. за темою «Естетичні, виховні, творчо-пізнавальні та дидактичні складові формування сучасної творчої особистості»

Семінар продовжуватиме свою роботу 26 і 27 лютого. На ці дні заплановано проведення майстер-класів на базі Херсонського училища культури, Херсонського державного університету та Херсонського Таврійського ліцею мистецтв.

img_5312img_5288img_5079img_5019img_5008img_5249