Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі)

З 26 по 30 червня 2017 року у Конотопі Сумської області відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного  спорту у класах вільнолітаючих моделей. Організаторами цих змагань стали Український державний центр позашкільної освіти, Комунальний заклад  Сумської обласної ради «Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю» та Конотопський центр дитячої та юнацької творчості.

У заході взяло участь 11 команд з Волинської, Дніпропетровської, Харківської, Київської, Рівненської, Львівської, Полтавської, Сумської, Чернігівської областей та міста Києва.

Перемогу у змаганнях здобула команда Дніпропетровської області, на другому місці - команда Харківської області, третє місце посіла команда Львівської області. Командну першість у класах моделей малих форм, які вже вдруге номінуються на Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді здобула команда Київської області, друге місце - виборола команда Дніпропетровської області та третє місце посіла команда юних авіамоделістів Сумської області.

На змаганнях пройшов відбір до юнацької збірної України для участі у цьогорічному Чемпіонаті Європи, який вже через три тижні розпочнеться у місті Прилєп (Македонія).

Побажаємо юним авіамоделістам нових успіхів на європейський авіамодельних аренах.