jkЗ 16 травня по 1 червня розпочинається прийом експонатів на Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» який проводиться щорічно у м.Києві на базі Українського державного центру позашкільної освіти.

Метою виставки-конкурсу є підтримка та розвиток декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва; залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, пробудження в неї поваги до національної культурної спадщини. У Всеукраїнській виставці-конкурсі бере участь учнівська молодь загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, позашкільних навчально-виховних закладів, ПТУ, клубів відповідно до 3-х категорій за віком:  6-10 років, 11-15 років, 16-18 років.

На Всеукраїнську виставку-конкурс представляються роботи вихованців, які зайняли призові місця на міських, районних, обласних виставках-конкурсах.

Виставка-конкурс проводиться за розділами (22 розділи): художнє різьблення по дереву, гончарство та художня кераміка, художнє плетіння, ткацтво, вироби з тіста, вироби з шкіри, вироби з природних матеріалів бісероплетіння, лозоплетіння, народна лялька, оригамі, живопис, художня вишивка,  вироби з соломки,  писанкарство, витинання, декоративний розпис, ізонитка, батик, графіка,  м’яка іграшка, в’язання спицями, в’язання гачком та інші техніки виконання.

Щорічно подаються близько 2000  робіт. З поданих робіт в Українському державному центрі позашкільної освіти буде створена постійно діюча експозиція, яка працює протягом року.