Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

ХІД ЗМАГАННЯ

Виставка-конкурс проводиться щорічно з метою підведення підсумків роботи гуртків, творчих об’єднань декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і у своєму житті, пробудження у дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини. Конкурсанти продемонстрували творчу фантазію, високий рівень поданих на конкурс робіт, неповторність та оригінальність задуму в їх виготовленні. Маленькі творці активно попрацювали з новими матеріалами, розвиваючи свою майстерність в уже освоєних традиційних техніках та напрямках. Але проглядається тенденція додавання робіт і в нових видах декоративного мистецтва, а саме: вироби з фоамірану, кінусайга, канзаші, картонаж, джгутова філігрань, пластилінографія, валяння з вовни тощо. Особливо яскравими та духмяними роботами в цьому році були троянди з мила. Найбільш ефектними та неповторними на цьогорічній виставці були квіти з фоамірану, які відрізняються своєю реалістичністю і абсолютною схожістю з оригінальними рослинами.
Багато робіт було подано до розділу паперової пластики та оригамі. Привабливість цієї техніки для дітей пояснюється різноманітністю прийомів роботи з папером і можливістю приєднатися до занять практично в будь-якому віці. Неймовірно красивими стали роботи в техніці плетіння з газетних трубочок. Вази, піали, коробочки для зберігання речей – ці та інші декоративні вироби діти створили із звичайних газет та журналів. Готові дитячі вироби мають вигляд професійно виготовлених робіт, майстрів з достатнім досвідом роботи. Кожна робота "розмовляє" фарбами, лініями, розповідає про своїх авторів, несе глядачам виставки радість та позитив. Чудернацькі птахи, квіти, чарівні звірі, незвичайні пейзажі, народні персонажі та святкові традиції на картинах заворожують.


ПЕРЕМОЖЦІ

    Успіхів і творчого натхнення Вам, любі маленькі творці. Усіх бажаючих запрошуємо відвідати Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край", яка знаходиться у приміщенні Українського державного центру позашкільної освіти.