Вітаємо, колеги позашкільники!

Завершились фінали Всеукраїнського Фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті Роси – 2023»!

На цей раз шлях до нашої зустрічі із кращими мистецькими здобутками наших вихованців виявився трохи довшим, ніж це було раніше.

Спочатку 2,5 років COVID привчав нас всіх до дистанційної роботи, а потім майже два роки повномасштабного військового вторгнення рашистів суттєво вплинули на підготовку колективів до відбіркових етапів Фестивалю. Разом з усією країною, наші викладачі-позашкільники змогли адаптуватись до цих викликів, продовжили заняття, там де це наразі можливо і безпечно. Неймовірними зусиллями Ви зберігали те, що можна було вберегти. Величезна Вам вдячність за це! Особливо болісно було втратити те, що колективи напрацьовували роками… та найбільшим розпачем є і залишається втрата наших педагогів і янголят-вихованців від підступного ворога! Світла їм Пам’ять…

Звичайно, що навчальний процес відсутній на тимчасово окупованих територіях і там де зараз відбуваються активні воєнні дії. Важко відновлюється все на деокупованих територіях… Разом з тим, педагоги та вихованці, які вимушено знаходяться в інших місцях проживання, в том числі і за кордоном, намагаються продовжити заняття, і навіть створюють конкурсні композиції та художні номери!

Ми неймовірно вдячні всім працівникам системи позашкілля, нашим вихованцям та їх батькам! Разом ми всі наближаємо Перемогу та готуємось до відбудови країни у новому, вільному від русні світі!

Вашій увазі представляємо результати фінального етапу Фестивалю «Чисті Роси», в якому взяли участь майже 1500 гуртківців з 18-ти регіонів України!

Цьогоріч у фіналах було представлено 7 номінацій, у трьох вікових категоріях: перша вікова 6-10 років, друга вікова – 11-14 років, третя вікова – 15-18 років.

Через непросту підготовку в регіонах довелося компілювати деякі жанри в одну номінацію…

Шлях здолає, той хто йде!

Тож вітайте переможців та призерів такої непростої, але такої особливої для всіх нас події!

«Літературна творчість»

«Театральне мистецтво»

«Художнє виконавство»

«Хореографічне мистецтво»

«Циркове мистецтво»

«Фото-, кіно-, відео творчість»

«Образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво та художні ремесла»

Безмежна вдячність захисникам і захисницям України за можливість навчати і навчатись!

Разом до Перемоги!

Підсумковий Наказ Фестивалю – https://udcpo.com.ua/nakazy_xen/