14-15 лютого 2015 р. у м. Бровари Київської обл. відбулася Відкрита виставка-конкурс з історико-технічного стендового моделювання «МікроМодель 2015», присвячена 25-річному ювілею клубу ІТСМ «Десна» Броварського навчально-виховного об’єднання.

Вихованці гуртка стендового моделювання Українського державного центру позашкільної освіти, як і інші дитячі колективи України, взяли участь у цьому заході. Неодноразові чемпіони України та експерти (С.Кожевніков, О.Штань, Є.Холоша) допомагали гуртківцям слушними порадами під час відбору моделей. Кожний з гуртківців представив свою найкращу модель.

На конкурсі було представлено все різноманіття напрямків стендового моделювання – від складних саморобних моделей у масштабі 1:12, 1:8, до дитячих творів, які номінувалися у категорії «Фантазія». Вихованці гуртка стендового моделювання Українського державного центру позашкільної освіти виставили на конкурс три моделі винищувачів у масштабі 1:72:  Миг-21, F-15 E та Мк.1 Ягуар,  майстерно виконані моделі вертольотів АН-1Е та Sea Cobra, а також дві моделі у масштабі 1:35. М.Цитович та М.Філянін запропонували глядачам моделі танків Т 34-76 зразка 1942 р. та Т 34-85 зразка 1944 р. Дуже виразно виглядала колекція історичних фігур у масштабі 1:16 фірми МiniArt, дві з яких були відзначені дипломами. П’ятеро вихованців  нашого закладу отримали дипломи різних ступенів, семеро – грамоти, в тому числі й керівник гуртка Д.Л.Лейпник, крім грамот та дипломів, учасникам виставки були вручені у подарунок моделі.

Велика подяка за цікаву виставку всім, хто у складні часи доклав зусиль, щоб відбулось це свято технічної творчості!

2.    723dior4.5.